ispanya vize danışmanlığıIspanya Vizesi Danışmanlığı

Ispanya vizesi evrakları ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet stresli ve bıktırıcı bir iştir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa bizce mutlaka profosyonel vize danışmanlığı yardımı almalısınız. Her ne kadar "ben ingilizce veya Ispanyolca biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun hüsrana uğradığı yönündedir. Çünkü bir kere Ispanya vizesi verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, Ispanyolca veya Ingilizce bilmeniz de size extra bir avantaj sağlamaz.

Sizlere sunacağımız Ispanya Vize hizmetleri detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Ispanya vizesi dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek.
  • Durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza eklemek
  • Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  • Başvurunuzun yetkililere teslimi ve gerekli evrakların onayı.
  • Şahsi başvuru gerektiren durumlarda siziniçin randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve iletilmesi.
  • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
  • Her tür sorularınız için sınırsız MSNr, telefon, ya da ofisimizde bire bir destek.
  • Ve bizce en önemlisi 19 yıllık tecrübemiz ve profosyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapmanın huzuru...
  • Bize email formumuzu doldurarak ulaşmak isterseniz tıklayın ve size geri dönelim. Ya da 0 312 466 6100-0 212 243 77 00 no'lu telefonumuzdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

Tecrübemiz neticisende firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

 

"Ankara ve İstanbul'un en tecrübeli firması olarak, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, size hizmet vermek bizi mutlu edecektir."